Zaproszenie na cykl wykładów o niemieckiej literaturze średniowiecznej

Minnesang - ilustracja

W imieniu Zakładu Literatury Niemieckiej oraz Studenckiego Koła Naukowego Germanistyki pragnę Państwa serdecznie zaprosić do udziału w cyku wykładów poświęconych niemieckiej literaturze średniowiecznej. Cykl zatytułowany „Textdynamiken in der mittelalterlichen Literatur” realizowany jest w ramach programu współpracy naszego Instytutu z Uniwersytetem w Lipsku. Wykłady odbywają się w wybrane czwartki, w godzinach 19:15-20:45, na platformie Zoom. Najbliższy wykład („Minnesang”, prelegent: Dr. Michael Rupp) zaplanowany jest na 18 listopada.

Osoby zainteresowane udziałem proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres michael.sobczak@uj.edu.pl. Przed wykładami będę rozsyłał materiały udostępniane przez organizatorów.

Michael Sobczak