Aktualności

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wystawie "Kalliope Austria. Kobiety w społeczeństwie, kulturze i nauce"
więcej o Zaproszenie na wystawę "Kalliope Austria. Kobiety w społeczeństwie, kulturze i nauce"

Dyżury pracowników naukowych w sesji zimowej 2017/18

więcej o Dyżury pracowników naukowych w sesji zimowej 2017/18

Zaproszenie na warsztaty gościnne

Zakład Językoznawstwa Germańskiego w Instytucie Filologii Germańskiej UJ serdecznie zaprasza Studentów i Doktorantów IFG na warsztaty pani dr Marty Smykały pt. "Migrationskrise in der polnischen und deutschen Presse aus der Perspektive der linguistischen Diskursanalyse und des Konzepts 'semantischer Kämpfe'"
więcej o Zaproszenie na warsztaty gościnne

Zaproszenie na obchody Dnia Świętej Łucji

Studenci I roku filologii szwedzkiej Uniwersytetu Jagiellońskiego mają przyjemność zaprosić na tradycyjne obchody Dnia Świętej Łucji, które odbędą się 14 grudnia (czwartek) o godzinie 18:00 w salce "Tagasta" przy klasztorze Augustianów (ul. Augustiańska 7)
więcej o Zaproszenie na obchody Dnia Świętej Łucji

Diamentowy grant

W załączniku przekazujemy informację dotyczącą diamentowego grantu, skierowaną do studentów i absolwentów UJ
więcej o Diamentowy grant

Zaproszenie na występ Martina Waltza

7 grudnia, we czwartek, o godzinie 9.45 w Sali Konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej odbędzie się występ Martina Waltza. Aktor przedstawi tekst "O Cyceronie" Stefana Zweiga ze zbioru "Gwiazdy ludzkości"
więcej o Zaproszenie na występ Martina Waltza

Dzień Otwarty Akademickiego Centrum Komputerowego "Cyfronet"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym Akademickiego Centrum Komputerowego "Cyfronet", który odbędzie się 27 listopada w auli AGH, pawilon A0.
więcej o Dzień Otwarty Akademickiego Centrum Komputerowego "Cyfronet"

Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom

Uprzejmie informujemy, że jak co roku na Uniwersytecie Jagiellońskim organizowana jest „AkcjaSOS – Uczelnie Schroniskom”. Akcja organizowana jest przez pracowników, doktorantów i studentów krakowskich uczelni
więcej o Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom