Spotkanie z ekspertem - Alexander von Humboldt Foundation

Termin: 10.05.2013

Szanowni Państwo,

W dniu 10 maja 2013 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej przy ul. Kanoniczej 14 w ramach organizowanej przez Stowarzyszenie Germanistów Polskich pod patronatem Rektora UJ międzynarodowej konferencji naukowej odbędzie się spotkanie z ekspertem do spraw zagranicznych programów naukowych Fundacji Aleksandra von Humboldta.

Temat spotkania: How to become a post-doc research fellow of the Alexander von Humboldt Foundation in Germany?

Pani dr Gisela Janetzke przedstawi możliwości kontynuowania kariery naukowej (post-doc) w Niemczech oferowane młodym naukowcom przez Alexander-von-Humboldt-Stiftung.

Budowanie kariery naukowej i możliwości finansowania własnych projektów badawczych w kraju czy za granicą na drodze do habilitacji to problem, który począwszy od planowania projektu aż po jego opis i złożenie niejednokrotnie decyduje o losie młodych naukowców.

Wykład skierowany jest do planujących dalszą karierę naukową młodych naukowców wszystkich wydziałów, także humanistycznych.

Wykład: How to become a post-doc research fellow of the Alexander von Humboldt Foundation in Germany? Dr. Gisela Janetzke

Termin: 10 maja 2013, godz. 12.00-13.30

Miejsce: ul. Kanonicza 14, sala konferencyjna (I piętro)

Moderacja:   Małgorzata Kozyra (Instytut Filologii Germańskiej UJ)