Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Filologii Germańskiej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ważny komunikat dla studentów w sprawie uczestnictwa w zajęciach w formie zdalnej

Termin: 17.03.2020 - 17.04.2020

Drodzy Studenci, 
pusto bez Was w Paderevianum... Pamiętajcie jednak: zajęcia się odbywają - w formie zdalnej. By móc wykorzystać pełną funkcjonalność różnych platform zdalnego nauczania bardzo prosimy o aktywację kont mailowych w domenie UJ. Prosimy też o bieżące reagowanie na informacje i zadania przesyłane przez platformę Pegaz lub drogą mailową. Dzwońcie proszę do Koleżanek i Kolegów, z którymi nie ma kontaktu. Poniżej zalecenia od Prodziekana Wydziału Filologicznego UJ ds. dydaktyki:

 

Szanowni Państwo,
W związku z koniecznością prowadzenia zajęć w formie zdalnej zobowiązuję wszystkich studentów Wydziału Filologicznego do regularnego śledzenia poczty email i sprawdzania wpisów na platformie Pegaz. Przypominam, że obecność na zajęciach w formie zdalnej, zarówno w czasie rzeczywistym, jak i innych formach ze zdefiniowanym terminem realizacji, jest obowiązkowa.
Bardzo proszę wszystkich pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych o informowanie studentów drogą emailową (najlepiej z platformy Pegaz, która wysyła wiadomości do całej grupy zajęciowej) o terminach i godzinach spotkań oraz o terminach wykonania znajdujących się na platformie zadań. Rozliczenie studentów z obecności na zajęciach prowadzonych zdalnie będzie możliwe tylko po wcześniejszym ich powiadomieniu o obowiązujących terminach. 
Z wyrazami szacunku,
Władysław Witalisz

Data opublikowania: 17.03.2020
Osoba publikująca: Agnieszka Gaweł