Z naukowcami o nauce - wywiady

Termin: 04.04.2016 - 04.06.2016

"Na skrzyżowaniu kultur" - wywiad z prof. dr hab. Marią Kłańską

Wkrótce ukaże się zbiór czterdziestu wywiadów z naukowcami z UJ. Już po pierwszych rozmowach wyłania się intrygujący obraz złożony z dylematów, opinii, fascynacji i trudnych momentów.

Pozycja ta będzie również zawierać zamieszczony poniżej wywiad z prof. dr hab. Marią Kłańską - wieloletnim pracownikiem Instytutu Filologii Germańskiej UJ.

To kolejne po Projektorach Jagiellońskich i publikacji „O badaniach i współpracy naukowej" wydawnictwo prezentujące uniwersytecką naukę. Wydawcy chcą w nim pokazać, że pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego to nie tylko zaangażowani w swoją pracę pasjonaci, ale przede wszystkim ludzie z krwi i kości, których naukowa kariera przebiegała różnymi ścieżkami, nierzadko pełna była dylematów i przypadkowych wydarzeń.

Czytaj więcej - pełny tekst publikacji "Z naukowcami o nauce - wywiady".

"Na skrzyżowaniu kultur" - wywiad z prof. dr hab. Marią Kłańską

Dane bibliograficzne publikacji i licencja na użytkowanie:

Z naukowcami o nauce. Red. Piotr Żabicki i in. Uniwersytet Jagielloński -  Dział Promocji i Informacji, Kraków 2016.
www.nauka.uj.edu.pl

Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons - Uznanie autorstwa.

Zamieszczając materiały zaczerpnięte z tego wydawnictwa, należy podać tytuł publikacji, rok wydania oraz adres strony internetowej: www.nauka.uj.edu.pl.

Data opublikowania: 04.04.2016