Krakowskie Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim

Termin: 07.03.2013

Krakowskie Targi Kariery 2013 – startujemy!

Krakowskie Targi Kariery 2012
Już 7 marca 2013 roku na Krakowskim Kampusie UJ, odbędzie się wiosenna edycja Krakowskich Targów Kariery na UJ.

Krakowskie Targi Kariery na UJ są dla firm doskonałą okazją do zarówno kształtowania atrakcyjnej marki pracodawcy wśród krakowskiej społeczności studentów i absolwentów, jak również do poznania oczekiwań i potrzeb młodych ludzi od idealnego pracodawcy. Studenci i absolwenci zaś mają unikalną okazję do spotkania pracodawcy twarzą w twarz, do poznania wymagań i oczekiwań pracodawcy wobec kandydatów, wreszcie do zadania każdego pytania osobom pracującym w danej organizacji.

Więcej informacji nt. Krakowskich Targów Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również opis i fotografie z poprzedniej edycji targów znajduje się na stronie Krakowskich Targów Kariery:

Data publikacji: 15.02.2013

Data opublikowania: 15.02.2013