Ogłoszenie CITTRU

Termin: 18.06.2013 - 19.06.2013

Zrób sobie przerwę od sesji, przyjdź na spotkanie i odbierz nagrodę!

Co sprawi, że wśród wielu pracodawców wybierzesz jednego, do którego zdecydujesz się aplikować na praktykę, staż lub do pracy? Co jest dla Ciebie istotne podczas podejmowania tej decyzji? Jaką masz opinię o pracodawcach z Krakowa?

Jeśli znasz bardzo dobrze języki obce zapraszamy Cię do udziału w spotkaniu focusowym na Twojej uczelni! Spotkanie ma charakter anonimowy, a jego celem jest poznanie potrzeb studentów i wizerunku pracodawców z Krakowa wśród kandydatów.

Kiedy i gdzie?

19 czerwca (środa), g. 10.00-13.00 – Uniwersytet Jagielloński, ul. Łojasiewicza 6 (Budynek Wydziału Matematyki i Informatyki)

Co dostanę?

W podziękowaniu za zaangażowanie w dyskusję otrzymasz voucher o wartości 50 PLN do zrealizowania w salonie Empik.

Jak zgłosić udział?

Zarejestruj się przez stronę http://moje-ankiety.pl/respond-47130/sec-NeyKamJ5.html

Uwaga! Na spotkanie zaprosimy ograniczoną liczbę osób. Wszyscy uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailem lub telefonicznie najpóźniej do końca dnia 18 czerwca 2013 r.

Poleć badanie znajomym!

Jeśli polecisz udział w badaniu znajomemu otrzymasz kartę podarunkową o podwójnej wartości!

Zapraszamy!

Data opublikowania: 18.06.2013