Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Aktualności

więcej o Zaproszenie na konferencję „... für die bevorstehende Sammlung zu benutzen.“ Poetologisch-ästhetische, literaturarchivalische und literaturhistorische Perspektiven auf Dokumente von Schriftstellerinnen in der Sammlung Varnhagen“

więcej o Wystawa „Pisarki z kolekcji Varnhagena” / „Schriftstellerinnen aus der Sammlung Varnhagen“

więcej o „Niech przemówią rękopisy”. Spuścizny naukowców w Bibliotece Jagiellońskiej (wystawa organizowana przez IFG UJ)

„Betrachtungen zur diachronen und synchronen Linguistik“ (2022)

więcej o „Betrachtungen zur diachronen und synchronen Linguistik“ (2022)

Uroczyste promocje habilitacyjne

więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne

więcej o Prof. dr hab. Eduard Mühle – „Die Erfindung der Slawen im Mittelalter“ (wykład gościnny)

Lesung mit Jaroslav Rudis am 23.02.2022, 19:00 Uhr / Goethe-Institut Krakau

więcej o Lesung mit Jaroslav Rudis am 23.02.2022, 19:00 Uhr / Goethe-Institut Krakau
Zmarł dr hab. Józef Górka, wieloletni pracownik IFG UJ

więcej o Zmarł dr hab. Józef Górka, wieloletni pracownik IFG UJ

Projekt „Słowianie. Idea i rzeczywistość”

więcej o Projekt „Słowianie. Idea i rzeczywistość”

więcej o Wissenschaftsplattform Polenstudien Interdisziplinär (Pol-Int) / Platforma naukowa Polonoznawstwo Interdyscyplinarnie (Pol-Int)