Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Nowa forma kształcenia doktorantów

więcej o Nowa forma kształcenia doktorantów

więcej o I rok filologii germańskiej, studia licencjackie - termin poprawy testu z analizy tekstu

Languages of the North: Tools for Emotions and Communication

Otwarte seminarium naukowe organizowane przez Instytut Filologii Germańskiej UJ.
więcej o Languages of the North: Tools for Emotions and Communication

Zaproszenie na STUDENCKIE WARSZTATY PRZEKŁADOWE

więcej o Zaproszenie na STUDENCKIE WARSZTATY PRZEKŁADOWE

Tegoroczny plebiscyt Laudacji Studenckich

więcej o Tegoroczny plebiscyt Laudacji Studenckich

MOST to ogólnopolski system mobilności studentów i doktorantów, działający od 1999 r., który cieszy się od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem
więcej o Informacje dla studentów i doktorantów UJ zainteresowanych udziałem w programie „MOST”

Zaproszenie na wykład gościnny

Zakład Literatury Niemieckiej IFG serdecznie zaprasza pracowników i studentów na wykład gościnny prof. Hansa Esselborna z Uniwersytetu w Kolonii pt. "Jean Paul als Autor eines literarischen Umbruchs. Die neue Metapher der Perle für den Ursprung der Dichtung"
więcej o Zaproszenie na wykład gościnny

Konferencja międzynarodowa "Kurztexte"

Zakład Językoznawstwa Germańskiego zaprasza na międzynarodową konferencję naukową „Was man alles nicht sagen muss. Kurztexte und multimodale Kurzformen im öffentlichen Raum“.
więcej o Konferencja międzynarodowa "Kurztexte"

Kompleksowy Program Rozwoju UJ- kursy

Biuro Projektu Zintegruj UJ zaprasza na kursy wszystkich studentów i pracowników
więcej o Kompleksowy Program Rozwoju UJ- kursy