Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Filologii Germańskiej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Reportaż ze spotkania z firmą IBM

Termin: 09.12.2013

 

 

 

 

 

 

 

 

PracUJ w IBM - pracownicy firmy IBM przedstawiają studentom możliwości rozwoju zawodowego w dziale obsługi klienta niemieckojęzycznego oraz na stanowisku teamleadera

 

 

 

 

 

 

W ramach współpracy Instytutu Filologii Germańskiej z pracodawcami w dniu 5 grudnia 2013 odbyło się spotkanie studentów z przedstawicielami firmy IBM. Uczestnicy warsztatów  mogli zapoznać się z codziennymi zadaniami pracowników działu obsługi klienta niemieckojęzycznego, które przedstawiła im jedna z absolwentek filologii germańskiej UJ, zatrudniona obecnie w krakowskim oddziale IBM. Pracę na stanowisku teamleadera  przybliżyła studentom druga referentka, która mówiła między innymi o moźliwościach rozwoju pracowników dzięki szerokiej palecie szkoleń, różnych wymiarach czasu pracy i benefitach jako jednym z kluczowych składników wynagrodzenia i motywacji pracowników firmy.

W luźnej rozmowie studenci mogli zapozanć się z podstawowym słownictwem z zakresu księgowości i finansów oraz różnymi procesami i procedurami, stosowanymi w pracy z klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studenci Instytutu Filologii Germańskiej podczas spotkania z firmą IBM

Data opublikowania: 09.12.2013
Osoba publikująca: Agnieszka Gaweł