Zaproszenie na warsztaty organizowane przy współpracy z firmą RWE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. ""Fakten und Mythen über die Arbeit im Service-Center für Finanz- und Rechnungswesen" organizowane przy współpracy z firmą RWE. Warsztaty są skierowane w szczególności do studentów III i IV roku
więcej o Zaproszenie na warsztaty organizowane przy współpracy z firmą RWE

Wykład z Ochrony własności intelektualnej

Wykład z Ochrony własności intelektualnej dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Wydziału Filologicznego UJ odbędzie się w następujących terminach
więcej o Wykład z Ochrony własności intelektualnej

Zajęcia z przedmiotu Norwegia

więcej o Zajęcia z przedmiotu Norwegia

Uczniowie I LO uczestniczyli w zajęciach w Instytucie Filologii Germańskiej UJ

Projekt językowy dla uczniów liceów zainteresowanych językiem niemieckim przygotowali wykładowcy Instytutu Filologii Germańskiej przy współpracy z Instytutem Goethego w Krakowie
więcej o Uczniowie I LO uczestniczyli w zajęciach w Instytucie Filologii Germańskiej UJ

Filolog w świecie IT – to jest naprawdę możliwe!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego do odwiedzenia stoiska informacyjnego firmy Atos: (Instytut Filologii Germańskiej, ul. Piłsudskiego 13, w poniedziałek 15. grudnia od godziny 10:30)
więcej o Filolog w świecie IT – to jest naprawdę możliwe!

Dni Tłumacza w IFG

Instytut Filologii Germańskiej zaprasza wszystkich Zainteresowanych na zajęcia pani dr Jadwigi Kity-Huber z zakresu tłumaczenia niemieckiej poezji, temat zajęć: "Czy zwierzęta są estetyczne?". Termin: 10. 12, godz. 11.30-13.00. Miejsce: sala 124, ul. Czapskich 4
więcej o Dni Tłumacza w IFG

Obchody Świętej Łucji

Serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Świętej Łucji, która odbędzie się 15.12.2014 r. o godzinie 19.00 w podziemiach parafii św. Józefa przy ul. Zamoyskiego 2 w Krakowie. Studenci I roku filologii szwedzkiej UJ
więcej o Obchody Świętej Łucji

Otwarte spotkanie tematyczne w ramach programu "Uniwersytet bliżej Was"

Otwarte spotkanie tematyczne o polsko-niemieckich i niemiecko-polskich stereotypach poprowadzi dr Agnieszka Palej w czwartek 4 grudnia o godz. 13.30 w sali 203 przy ul. Piłsudskiego 13. Gościć będziemy zgłoszonych do udziału w programie uczniów licealnych, a zapraszamy też wszystkich Zainteresowanych!
więcej o Otwarte spotkanie tematyczne w ramach programu "Uniwersytet bliżej Was"

ZEBRANIE PRACOWNIKÓW IFG

więcej o ZEBRANIE PRACOWNIKÓW IFG

Zaproszenie na wykłady gościnne

Serdecznie zapraszamy na wykłady gościnne dr Anny Vogel (Stockholms universitet) na temat szwedzkiej literatury współczesnej oraz metafory kognitywnej. 2 XII, g. 11.30, sala C Allmän föreläsning (litteraturvetenskap): Svensk samtida litteratur. Trender: Att skildra kvinnlig vänskap. Några exempel (Anna Schulze, Jenny Tedjeza, Åsa Moberg) 3 XII, g. 9.45, sala C Avancerad föreläsning (språkvetenskap): Litterär stilistik utifrån kognitiv lingvistik. Ett nytt sätt att analysera Tomas Tranströmers metaforer Wykłady zostaną wygłoszone w języku szwedzkim. Zapraszamy!
więcej o Zaproszenie na wykłady gościnne